Het Lettergreep Team

 

Alle leden van het team:

 

Fien Daels

fien.daels@delettergreep.be

0478 49 68 23

Psychologisch consulente

Psychotherapeut i.o.

Specialisatie kinder- en jeugdpsychotherapie

Creatieve therapie

Kathleen Van Opstal

kathleen.vanopstal@delettergreep.be

0496 10 89 91

 
Kaat Igodt
Kaat Igodt
press to zoom
Liesbeth Lebbe
Liesbeth Lebbe
press to zoom
Ines Delefortrie
Ines Delefortrie
press to zoom
Tine Verstraete
Tine Verstraete
press to zoom

Kaat Igodt

kaat.igodt@delettergreep.be

0472 80 37 27

coördinator

specialisatie rekenen

Liesbeth Lebbe

liesbeth.lebbe@delettergreep.be

0473 72 54 21

coördinator 

specialisatie rekenen

Tine Verstraete

tine.verstraete@delettergreep.be

0476 47 98 57

specialisatie lezen & spelling en Typ10

Ines Delefortrie

ines.delefortrie@delettergreep.be

0478 38 60 37 

specialisatie stotteren en Typ10

Griet Breyne

griet.breyne@delettergreep.be

0473 23 00 31

specialisatie stem

Griet Beyne
Griet Beyne
press to zoom
Jessie Everaert
Jessie Everaert
press to zoom
Arne Deman
Arne Deman
press to zoom
Stefanie Derudder
Stefanie Derudder
press to zoom

Jessie Everaert

jessie.everaert@delettergreep.be

0473 68 57 66

specialisatie stem en slikken

Arne Deman

arne.deman@delettergreep.be

0470 21 77 51

Stefanie Derudder

stefanie.derudder@delettergreep.be

0471 48 98 66

Ilona Vandenbulcke
Ilona Vandenbulcke
press to zoom
Annelies Devos
Annelies Devos
press to zoom
AnnelienDeRuddere_edited
AnnelienDeRuddere_edited
press to zoom

Ilona Vandenbulcke

ilona.vandenbulcke@delettergreep.be

0492 85 09 40

Annelies Devos

annelies.devos@delettergreep.be

0471 44 04 66

Annelien De Ruddere

annelien.deruddere@delettergreep.be

0496 03 96 07

 
Joke Busschaert
Joke Busschaert
press to zoom
Kaat Feys
Kaat Feys
press to zoom
Lore Boutton
Lore Boutton
press to zoom
Charlotte Buyck
Charlotte Buyck
press to zoom

Joke Busschaert

joke.busschaert@delettergreep.be

0498 84 61 29

coördinator

specialisatie Bobath, psychomotoriek en ademhalingskiné

Kaat Feys

kaat.feys@delettergreep.be

0473 32 49 07

specialisatie Bobath en Typ10

Lore Boutton

lore.boutton@delettergreep.be

0498 59 30 35

specialisatie psychomotoriek en Typ10

Charlotte Buyck

charlotte.buyck@delettergreep.be

0471 43 25 83

specialisatie psychomotoriek

Leonie Dejager
Leonie Dejager
press to zoom
Joke Vangaever
Joke Vangaever
press to zoom

Leonie Dejager

leonie.dejager@delettergreep.be

0470 684013

Joke Vangaever

joke.vangaever@delettergreep.be

0499 19 95 41