Het Lettergreep Team

 

Alle leden van het team:

 

Fien Daels

fien.daels@delettergreep.be

0478 49 68 23

Psychologisch consulente

Psychotherapeut i.o.

Specialisatie kinder- en jeugdpsychotherapie

Creatieve therapie

Show More
 

Kaat Igodt

kaat.igodt@delettergreep.be

0472 80 37 27

coördinator

specialisatie rekenen

Liesbeth Lebbe

liesbeth.lebbe@delettergreep.be

0473 72 54 21

coördinator 

specialisatie rekenen

Tine Verstraete

tine.verstraete@delettergreep.be

0476 47 98 57

specialisatie lezen & spelling en Typ10

Ines Delefortrie

ines.delefortrie@delettergreep.be

0478 38 60 37 

specialisatie stotteren en Typ10

Griet Breyne

griet.breyne@delettergreep.be

0473 23 00 31

specialisatie stem

Jessie Everaert

jessie.everaert@delettergreep.be

0473 68 57 66

specialisatie stem en slikken

Arne Deman

arne.deman@delettergreep.be

0470 21 77 51

Stefanie Derudder

stefanie.derudder@delettergreep.be

0471 48 98 66

Ilona Vandenbulcke

ilona.vandenbulcke@delettergreep.be

0492 85 09 40

Annelies Devos

annelies.devos@delettergreep.be

0471 44 04 66

 

Joke Busschaert

joke.busschaert@delettergreep.be

0498 84 61 29

coördinator

specialisatie Bobath, psychomotoriek en ademhalingskiné

Emma Ozeel

emma.ozeel@delettergreep.be

0499 18 53 90

specialisatie psychomotoriek en Typ10

Kaat Feys

kaat.feys@delettergreep.be

0473 32 49 07

specialisatie Bobath en Typ10

Lore Boutton

lore.boutton@delettergreep.be

0498 59 30 35

specialisatie psychomotoriek en Typ10

Charlotte Buyck

charlotte.buyck@delettergreep.be

0471 43 25 83

specialisatie psychomotoriek

Leonie Dejager

leonie.dejager@delettergreep.be

0470 684013

Joke Vangaever

joke.vangaever@delettergreep.be

0499 19 95 41

Show More

Nele Volckaert

nele.volckaert@delettergreep.be

0477 66 95 17 

Studiecoach

Multidisciplinaire praktijk voor psychologie, logopedie en kinesitherapie

Poperinge Veurnestraat 104 - 8970 Poperinge

Abele Galgestraat 2 - 8978 Abele-Watou

Ieper Goudenpoortstraat 3 - 8900 Ieper

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Tine Verstraete